برگزاری کارگاه آموزشی سیستمهای دینامیکی با نرم افزار vensim
به گزارش روابط عمومی موسسه سیستم های مدیریتی الگو محور سمام، کارگاه آموزشی سیستمهای دینامیکی با نرم افزار vensim در تاریخ 23 , 24 اسفندماه 97 توسط آقای دکتر سید حسین حسینی برگزار شد. در این کارگاه آموزشی ضمن معرفی تفکر سیستمی برای حل مساله در سیستم‌های پیچیده اقتصادی-اجتماعی، نمونه‌هایی از مدلسازی سیستمی به صورت کیفی و کمی و با استفاده از نرم‌افزار ونسیم (Vensim) در موضوعات مختلف توسط شرکت‌کنندگان انجام شد.
 ١٤:١٢ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشارکت آقای دکتر سید حسین حسینی به عنوان مسئول پاویون بین الملل بازار پویانمایی تهران
یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب با نمایش آثار منتخب داخلی و خارجی در چند بخش برگزار شد.
 ١٠:٣٥ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور آقای دکتر سیدحسین حسینی مدیرعامل موسسه سمام در دو پانل تخصصی "نقش يادگيري و محتواي الکترونيکي در تحول بنيادين آموزش و پرورش" و "نقش محتواي الكترونيكي در توسعه كسب و كار" سیزدهمین دوره ملی و هفتمین دوره بین‌المللی کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی
سیزدهمین کنفرانس ملی یادگیری و یاددهی الکترونیکی در تاریخ 1 و 2 اسفندماه به میزبانی دانشکده مکانیک، مواد و صنایع دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی برگزار شد. در این همایش دو روزه که هفتمین دوره بین المللی خود را تجربه می کرد، نشست‌های تخصصی با موضوعاتی همچون نقش یادگيري و محتواي الکترونيکي در علوم پزشکي و سلامت ديجيتال، نقش يادگيري و محتواي الکترونيکي در آموزش زبان، نقش يادگيري و محتواي الکترونيکي در تحول بنيادين آموزش و پرورش و نقش محتواي الكترونيكي در توسعه كسب و كار، كار آفريني و مهارت افزايي برگزار شد.
 ١٧:٣٢ - دوشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
ظرفیت دوره کارگاه آموزشی پویایی‌شناسی سیستم‌ها (System Dynamics) و نرم‌افزار ونسیم تکمیل شد
ظرفیت دوره کارگاه آموزشی پویایی‌شناسی سیستم‌ها (System Dynamics) و نرم‌افزار ونسیم و در تاریخ ۲۳ و ۲۴بهمن ماه تکمیل شده است.
 ١٠:٠٧ - شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی پویایی‌شناسی سیستم‌ها (System Dynamics) و نرم‌افزار ونسیم (Vensim)
پویایی‌شناسی سیستم‌ها تکنیکی برای مدل‌سازی و شبیه‌سازی دینامیک مشکلات موجود در فضای کسب و کار و سیستم‌های اجتماعی و تحلیل سیاست بر اساس سیستم‌های بازخوردی است. سیستم دینامیک، بعنوان پلی بین علوم مختلف عمل می‌کند.
 ٠٩:٠٢ - پنج شنبه ٩ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سمینار مشاهده و یادگیری در زندگی با کمک تفکر سیستمی
سمینار مشاهده و یادگیر در زندگی با کمک تفکر سیستمی، برگزار شد.
 ٠٩:٠٨ - سه شنبه ٧ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ١متن کامل >>
سمینار مشاهده و یادگیری در زندگی با کمک تفکر سیستمی
به گزارش روابط عمومی موسسه سیستم‌های مدیریتی الگو محور سمام، سمینار مشاهده و یادگیری در زندگی با کمک تفکر سیستمی در تاریخ 5 اسفند ماه 97 توسط این موسسه برگزار خواهد شد. در این سمینار نیم روزه، ضمن تشریح کلیات و اصول تفکر سیستمی، با ارائه مثال‌ها متعدد به تبیین نمونه‌های بارز و موفق استفاده از تفکر سیستمی برای ایجاد درک بهتر از پیرامون پرداخته خواهد شد.
 ١١:٢٤ - چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ١متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>